W najbliższa niedzielę 24 września odbędzie się uroczystość poświecenia i przekazania samochodu ratowniczego dla OSP Jeżowe. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Jeżowem, dalsza część na placu remizy OSP Jeżowe. Na uroczystość zapraszają: Wójt Gminy Jeżowe i Zarząd OSP Jeżowe.

Pani dyrektor PSP w Jeżowem - Podgórzu Teresie Sitarz, Rodzinie i Bliskim z wyrazami głębokiego współczucia i wsparcia w trudnych chwilach z powodu śmierci Mamy, kondolencje składają Wójt Gminy Jeżowe – Marek Stępak oraz współpracownicy.

Msza Święta żałobna odbędzie się 20 września 2017 r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Jeżowem.

Naszemu koledze mecenasowi Tomaszowi Kidzie, Rodzinie i Bliskim z wyrazami głębokiego współczucia i wsparcia w trudnych chwilach z powodu śmierci Mamy, kondolencje składają Wójt Gminy Jeżowe – Marek Stępak oraz współpracownicy.

Msza Święta żałobna odbędzie się 20 września 2017 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Łętowni.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Przedszkolakom, ich Rodzicom i Pedagogom.

Dzień 17 września to dzień urodzin Pani Zofii Dzieńkowskiej, mieszkanki Jeżowego i jednej z najstarszych mieszkanek Podkarpacia. Te jubileuszowe urodziny były szczególnie wyjątkowe, bo Pani Zofia obchodziła w tym dniu - 104 rocznicę urodzin. Pani Zofia jest najstarszą mieszkanką Jeżowego i drugą w powiecie niżańskim (po 106 letniej mieszkance Katów w gminie Jarocin) jest też najdłużej żyjącym znanym stulatkiem w gminie Jeżowe.