Dziś wybrzmiał ostatni dzwonek, który zakończył rok szkolny 2025/2026. To czas podsumowań, gratulacji i zasłużonego odpoczynku.
Wszystkim Uczniom życzymy słonecznych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji.
Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, rozwijania pasji oraz nabrania sił przed kolejnymi wyzwaniami.
Nauczycielom, Dyrektorom, Pracownikom szkół oraz Rodzicom dziękujemy za całoroczną pracę, zaangażowanie i wsparcie.
