Od dzisiaj wszyscy mieszkańcy gminy Jeżowe mogą dokonywać wszelkich płatności na rzecz gminy na miejscu, w Urzędzie Gminy za pomocą dowolnych kart płatniczych i smartfonów w zainstalowanych i uruchomionych  terminalach płatniczych First Data Polcard. Najczęściej spotykane formy płatności na rzecz gminy to podatki, opłaty za gospodarkę odpadami komunalnymi, wszelkiego rodzaju opłaty administracyjne i skarbowe.


Klient Urzędu bez konieczności wyjazdu do banku, placówki pocztowej, czy sołtysa będzie mógł uiścić należności na miejscu bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat i straty czasu.

W dniu dzisiejszym serwisant firmy Polcard zainstalował i uruchomił dwa terminale płatnicze, (jeden w Biurze Obsługi Interesanta - biuro nr1 i jeden w Referacie Podatkowym - biuro nr 6B) oraz przeszkolił pracowników z ich obsługi.
Pierwszej płatności z użyciem terminala płatniczego na kwotę 69zł dokonał Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak, była to opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi (popularnie zwaną: za odpady komunalne lub za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych).

Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z tej niezwykle wygodnej, bezpiecznej i nowoczesnej formy płatności.