Mamy dobrą wiadomość dla rolników i sadowników - od ponad roku działa nowy portal sadowniczo – rolniczy Agro-Market24 . Jest to nowoczesna internetowa giełda rolna, która skupia społeczność rolną i sadowniczą w jednym miejscu. W Agro-Market24 producenci i kupujący mogą w łatwy i szybki sposób nawiązać współpracę, rolnicy mogą dodawać bezpłatnie ogłoszenia rolnicze, przeglądać listę ogłoszeń, a w szczególności znaleźć potencjalnych kupców na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Szeroki dostęp do odbiorców daje możliwość sprzedaży w wyższych cenach niż do tej pory. Dodatkowo portal umożliwia producentom rolnym obniżyć nakłady finansowe na znalezienie potencjalnych odbiorców na swoje produkty.

Główne korzyści korzystania z portalu:
- Producenci rolni mogą w łatwy i szybki sposób znaleźć odbiorców na swoje produkty 7 dni w tygodniu 24 h na rynku krajowym jak i międzynarodowym.
- Bezpośredni dostęp do szerokiego rynku odbiorców ( pominięcie pośredników), co umożliwia sprzedaż w wyższych cenach niż dotychczas.

Z portalu korzystaja już rolnicy, sadownicy, dystrybutorzy produktów rolnych, eksporterzy produktów rolnych, importerzy produktów rolnych, hurtownicy produktów rolnych.

Zachęcamy rolników i sadowników z naszej gminy do poznania portalu i korzystania z tej formy sprzedaży swoich produktów rolnych.

Strona portalu Agro-Market24