Informacja dotycząca działania punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Jeżowem:
W dniu 20 czerwca 2018 r. (środa) punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Jeżowem czynny będzie w godz. 7.30 – 15.30.
W dniu 27 czerwca 2018 r. (środa) punkt będzie nieczynny. 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców (osoby zamierzające założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszenia, JST) na indywidualne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich.

KOCHANE DZIECI !!!
Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam samych dobrych, radosnych chwil, uśmiechu i pogody ducha, świata pełnego dobroci, szczęścia, serdeczności i przyjaznych ludzi, a nadto wspaniałych przygód, abyście mogli odkrywać go wciąż na nowo. Niech szeroki uśmiech zagości na Waszych buziach i niech nigdy nie opuszcza Was dziecięca niewinność i ciekawość świata, a marzenia niech się zawsze spełnią…

Wczoraj w Groblach, w dniu 3 czerwca 2018 roku, odbyła się uroczystość poświęcenia i przekazania jednostce OSP w Groblach nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego Renault Master i ratowniczego samochodu specjalnego Opel Vivaro jednostce OSP w Krzywdach. W trakcie uroczystości, obecny na niej wiceminister Marcin Warchoł, przekazał jednostkom OSP z gminy Jeżowe sprzęt medyczny zakupiony z Funduszu Sprawiedliwości utworzonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Zwycięstwem Zbigniewa Wyki - Sołtysa Sołectwa Jeżowe Kameralne i Sołectwa Jeżowe Kameralne zakończył się I etap (powiatowy) podkarpackiego plebiscytu na Sołtysa Roku 2018 i Sołectwo Roku 2018 organizowanego przez Gazetę Codzienną Nowiny. Plebiscytowi patronuje Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart i Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.