W dniu 5 sierpnia nad zbiornikiem wodnym w Kowalach odbyły się Zawody Wędkarskie dla Dzieci o Puchar Wójta Gminy Jeżowe. W zawodach wzięło udział 46 dzieci z gminy Jeżowe i okolic naszej gminy. Po dwugodzinnych połowach konkursowych wyłoniono zwycięzców zawodów. W tegorocznej edycji zawodów klasyfikację laureatów zdominowały dziewczynki.

Anna Sabat to największe odkrycie sezonu w polskiej lekkiej atletyce. 24-latka z Jeżowego, która ma 250 złotych stypendium i kilka lat temu jeździła za pracą do Niemiec, biegiem na 800 metrów debiutuje na Mistrzostwach Europy.

Drugi termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej

W czasie tegorocznej imprezy plenerowej "Wakacjonalia", w jej drugim dniu, po koncercie gwiazdy imprezy - Janusza Laskowskiego, uhonorowani przez władze parlamentarne i gminne zostali Społecznicy Roku 2018 i nalepsi uczniowie w Gminie Jeżowe.

W związku z nawałnicą, która przeszła przez naszą Gminę (Kameralne, Okolisko, Centrum, Podgórze) wzywa się mieszkańców do pilnego usunięcia powalonych przez wichurę drzew w celu uzyskania przejezdności dróg.
Informujemy, iż we wtorek tj. 07.08.2018 r. podejmiemy działania mające na celu uprzątnięcie terenu przy drogach gminnych - tzw. „Maziarskiej” „Na śmietnisko” i w Okolisku.