Zakończona została budowa czterech Otwartych Stref Aktywności w Gminie Jeżowe. Dwóch w wariancie podstawowym w Cholewianej Górze i Jeżowem Podgórzu oraz dwóch w wariancie rozszerzonym w Jeżowem Błądkach i Jacie.

XII edycja EKOGALI - międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości dla Wystawców i zwiedzających Targi odbędzie się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa w dniach 7-8 grudnia 2018 r.

FHU Bandi Waldemara Mścisza z Jeżowego za kwotę 41 tys. 860 zł. wykonała prace związane z odnowieniem altany w parku wiejskim w Jeżowem Centrum.

Od wczoraj nasza gmina ma dwa kolejne, nowe i piękne witacze przy drodze wojewódzkiej nr 861. Wczoraj nowe witacze zostały zamontowane: jeden we wschodniej części Grobel, w lokalizacji starej i bardzo zniszczonej tablicy informacyjnej, a drugi w Sójkowej obok wjazdu na stadion sportowy klubu Czarni Sójkowa. 

Portal aukcji transportowych Clicktrans.pl organizuje i zaprasza mieszkańców województwa podkarpackiego do udziału w I edycji konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podkarpackim”. Celem tej inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie podkarpackim.