Szanowni państwo!
Ze względu na trwającą pandemię oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno petentów jak i urzędników, zachęcamy Wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej telefonicznie, meilowo lub w formie korespondencji tradycyjnej.

 

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery telefonu:


adres: Jeżowe 136a
37-430 Jeżowe
Tel. Pomoc społeczna: 15 8794900
Dział świadczeń rodzinnych: 500 445 092
Dzienny Dom Pomocy: 15 3066122
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto informujemy, iż wszelkie niezbędne informacje oraz wnioski znajdują się na naszej stronie internetowej: www.jezowe.naszops.pl
W dalszym ciągu można załatwiać sprawy drogą internetową, za pośrednictwem platformy e-PUAP lub portalu Emp@tia.


WAŻNE:

W przypadku spraw, które wymagają osobistego kontaktu z pracownikiem można skorzystać z Punktu Obsługi Klienta znajdującego się w budynku Urzędu Gminy Jeżowe, w pokoju nr 1. W Punkcie Obsługi Klienta może znajdować się maksymalnie jedna osoba. Obsługiwane będą jedynie osoby mające zakryte usta i nos. Uprzejmie prosimy o cierpliwe oczekiwanie na swoja kolej z zachowaniem bezpiecznej odległości. W przypadku konieczności bezpośredniego kontaktu z pracownikiem zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego i umówienia się na konkretny termin.
Zapewniamy Państwa, że wszystkie nasze działania realizowane są na bieżąco, a osoby potrzebujące wsparcia otrzymają niezbędną pomoc.  

Z poważaniem:
Małgorzata Bolka
Kierownik OPS Jeżowe