30 czerwca 2024 roku na stadionie w Kamieniu odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Jeżowe oraz Gminy Kamień.

W zawodach wzięły udział drużyny kobiece i męskie. Z gminy Jeżowe wystąpiło 8 drużyn męskich, z Gminy Kamień 6 drużyn męskich oraz po jednej drużynie kobiecej z każdej gminy.

 

W kategorii kobiet (grupa C) bezkonkurencyjna okazała się drużyna z OSP Jeżowe, która pokazując swoją doskonałą formę i przygotowanie, nie tylko zwyciężyła w swojej grupie, lecz także triumfowała w ćwiczeniu bojowym, zdobywając superpuchar Wójta Gminy Kamień.

Wśród grupy mężczyzn emocje sięgały zenitu. W rywalizacji mężczyzn na podium stanęły trzy drużyny. Drużyna OSP Jeżowe zajęła trzecie miejsce. Na drugim miejscu znalazła się jednostka OSP Stary Nart. Zwycięstwo, jak również superpuchar Wójta Gminy Kamień zdobyła drużyna OSP Cholewiana Góra, prezentując wyjątkową sprawność i zgranie zespołowe.

Zawody te były nie tylko areną sportowej rywalizacji, lecz także okazją do wspólnej zabawy i integracji mieszkańców obu gmin. Entuzjazm i wsparcie licznie zgromadzonej publiczności dodawały energii wszystkim uczestnikom.

 

Gratulujemy wszystkim drużynom za ich wysiłek włożony w przygotowania, zaangażowanie i ducha walki: OSP Cholewiana Góra, OSP Stary Nart, OSP Jeżowe, OSP Jata, OSP Nowy Nart, OSP Groble, OSP Krzywdy oraz OSP Zalesie!