W Urzędzie Gminy Jeżowe ułatwimy obsługę klienta – wkrótce uruchomimy płatności mobilne w urzędzie. Wójt Gminy Jeżowe podjął już stosowne decyzje dotyczące instalacji 2 terminali płatniczych First Data Polcard i uruchomienia płatności mobilnych PaybyNet. Wkrótce planowana jest instalacja terminali i uruchomienie usług mobilnych.


   Wszelkie opłaty (m.in. takie jak podatki, za odpady komunalne, opłaty skarbowe) będą mogły być uiszczane przez klientów Urzędu w bardzo prosty sposób za pomocą telefonów i kart płatniczych. Od tak uiszczanych opłat Urząd nie będzie pobierał żadnych prowizji.

    Z  terminali płatniczych będą mogli skorzystać klienci, którzy mają kartę kredytową lub debetową z jakiegokolwiek banku, natomiast z usługi  PaybyNet klienci, którzy mają konta bankowe w banku PKO BP i Pekao S.A.
     PaybyNet to internetowy odpowiednik terminala płatniczego. Usługa umożliwia znaczne uproszczenie realizowanego dotychczas procesu wnoszenia opłat. Urzędnik, który przyjmuje od klienta wniosek, po zalogowaniu się do systemu wpisuje kwotę opłaty na rzecz urzędu i zatwierdza płatność. Następnie, klient potwierdza transakcję za pomocą aplikacji na swoim smartfonie.
Proces wnoszenia opłat jest bardzo prosty i intuicyjny. Co istotne, znacznie zwiększa się komfort, wygodę i czas obsługi klienta, który już nie musi wyjeżdżać do banku, aby później wrócić z potwierdzeniem zapłaty. Dzięki Paybynet i natychmiastowemu potwierdzeniu realizacji płatności przez Interesanta, możemy od razu przystąpić do realizacji usługi administracyjnej, co ma znaczenie dla optymalizacji czasu pracy naszego urzędu.
    Zapraszamy w XXI wiek