W piątek 23 czerwca w 10 gminnych szkołach ( w tym 9 finansowanych przez samorząd gminny) zakończył się rok szkolny 2016/2017.
Zakończenie roku szkolnego było poprzedzone uczestnictwem nauczycieli, rodziców i uczniów w dziękczynnych Mszach Św. w kościołach parafialnych, następnie w każdej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego.   

   W całej gminie rok szkolny zakończyło 322 dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym w wieku 3-6 lat, 644 uczniów szkół podstawowych I-VI, 333 uczniów gimnazjów, 117 uczniów szkoły muzycznej (w większości to uczniowie gminnych szkół) i 181 uczniów jedynej gminnej szkoły średniej (wśród nich 41 absolwentów LO i 19 absolwentów TB, którzy swój rok szkolny zakończyli w kwietniu)
    W Zespole Szkół w Jeżowem Centrum edukację zakończylo ogółem 270 dzieci (117 z nich to dzieci z oddziałów przedszkolnych, a 153 to uczniowie klas I-VI) Bardzo atrakcyjny program artystyczny na zakończenie roku szkolnego przygotowały klasy VI, tradycyjnie nie odbyło się też bez nagród dla wyróżniających się uczniów, za osiągnięcia  w różnych dziedzinach działalności szkolnej.

Prezentujemy fotografie przesłane przez ZS Jeżowe Centrum do publikacji na gminnej stronie www i portalu gminy w serwisie społecznościowym Facebook.