W związku z sytuacją nadzwyczajną jaką jest ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo petentów i pracowników Urzędu Gminy w Jeżowem oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeżowem zwracam się z apelem o ograniczenie do minimum wizyt w poszczególnych komórkach.

Proszę aby liczba osób zaangażowanych w załatwienie spraw ograniczona była do minimum.

Jednocześnie informuję, iż referat gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, referat podatków i opłat lokalnych, referat ewidencji ludności oraz Urząd Stanu Cywilnego wstrzymują przyjmowanie wniosków we wszystkich sprawach.

Załatwiane będą tylko sprawy pilne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Urząd Gminy Jeżowe – sekretariat: 15 8794 304, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Gospodarki Komunalne i Ochrony Środowiska:

15 8794 304 w. 124, 125, 110 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat Podatków i Opłat lokalnych: : 15 8794 304 w. 109 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

15 8794 304 w. 126 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referat ewidencji ludności: 15 8794 304 w. 106 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

W Urzędzie Stanu Cywilnego będą załatwiane wyłącznie sprawy związane z wystawieniem aktu zgonu.

USC: 15 8794 304 w. 105 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Osobom starszym, które znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka zarażeniem zalecam pozostanie w domach oraz ograniczenie przebywania w większych skupiskach ludzi. Potrzebę pomocy proszę kierować do Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeżowem pod numerem telefonu: 15 8794 900

W tym szczególnym czasie liczę na Państwa wyrozumiałość i odpowiedzialne potraktowanie wszelkich wytycznych zalecanych przez instytucje państwowe.