W niedzielę 6 maja w Jeżowem odbyła się I edycja Maratonu Rowerowego MTB pod patronatem Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Bogdana Romaniuka, zorganizowana przez Klub Kolarski Jeżowe przy wsparciu samorządu Gminy Jeżowe, samorządu Powiatu Niżańskiego i licznych darczyńców.

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło III edycję Rządowego Programu KLUB i przeznaczyło na jego realizację kwotę 40 mln złotych, co pozwoli dofinansować około 3700 klubów sportowych w całej Polsce. 
Program KLUB to sposób na bezpośrednie wsparcie małych i średnich  klubów sportowych. Dofinansowanie może pozyskać każdy klub działający przez co najmniej 3 lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

W dniu 4 marca 2018 w Jeżowem odbyły się uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Jeżowem. Obchody zostały zorganizowane przez Gminne Centrum  kultury w Jeżowem pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Jeżowe Marka Stępaka.

Tydzień temu Wójt Gminy Jeżowe poinformował o wysokości dotacji dla klubów sportowych przyznanych przez Radę Gminy na 2018r. Po raz pierwszy na liście dotowanych klubów znalazł się powstały w grudniu 2017 r. Klub Kolarski Jeżowe.

W najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 rozpocznie się kolejna edycja ogólnopolskiego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" - Jeżowe 2018. Bieg jest związany z obchodami święta państwowego w dniu 1 marca - Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który jest organizowany dla uczczenia i hołdu dla żołnierzy Narodowych Sił  Zbrojnych, Armii Krajowej, Wolność i Niezawisłość za dane świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji patriotycznych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny w walce z niemieckim i rosyjskim okupantem, a także z bandami UPA-OUN w obronie polskiej ludności na Kresach.