Wielu cudownych chwil wypełnionych zabawą i pierwszymi ekscytującymi doświadczeniami naukowymi, które płyną z odkrywania tajemnic otaczającego nas świata. Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu z koleżankami i kolegami będzie po brzegi wypełniony radością !

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Przedszkolakom, ich Rodzicom i Pedagogom.

Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak podejmuje szereg działań inwestycyjnych na rzecz lokalnej społeczności i przestrzeni publicznej. Mają one na celu stworzenie nowych miejsc integracji, a także wykorzystanie potencjału już istniejących budynków użyteczności publicznej, poprawy ich stanu technicznego oraz efektywności energetycznej. Poniżej przedstawiamy postęp prac z robót budowlanych.

Na początku dzisiejszej sesji Rady Gminy Jeżowe miała miejsce uroczysta i sympatyczna część programu sesji – podziękowanie dyrektorom szkół za ich wieloletnie zarządzanie placówkami oświaty w naszej gminie, jak też wręczenie aktów powołania nowo powołanym dyrektorom.

W nawiązaniu do obietnicy zapowiedzi terminu spotkania informacyjnego dotyczącego rządowego program "Czyste powietrze" informujemy, że to spotkanie odbędzie się w dniu 12 września (środa) w Gminnym Centrum Kultury w godzinach 16.00- 19.00. Zapraszamy wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych, którzy są zainteresowani  uzyskaniem dotacji lub nisko oprocentowanego kredytu na termomodernizację swoich budynków z tego programu.

Od maja 2017 roku trwają prace remontowe drogi wojewódzkiej nr 861 w Jeżowem. Roboty są prowadzone przez Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z Mińska Mazowieckiego, które wygrało przetarg na wykonanie remontu drogi o wartości blisko 9 milionów złotych.