FHU Bandi Waldemara Mścisza z Jeżowego za kwotę 41 tys. 860 zł. wykonała prace związane z odnowieniem altany w parku wiejskim w Jeżowem Centrum.

Portal aukcji transportowych Clicktrans.pl organizuje i zaprasza mieszkańców województwa podkarpackiego do udziału w I edycji konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podkarpackim”. Celem tej inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie podkarpackim.

Kalendarzowa zima w pełni, jednak w naszej gminie i okolicach śniegu brak. Wszystkich amatorów prawdziwie zimowego i aktywnego wypoczynku, czy w formie weekendowego wyjazdu, czy dłuższego pobytu, ZAPRASZAMY do skorzystania ze stoków narciarskich Podkarpacia. Poniżej za portalem san24.pl podajemy ich pełną listę, wraz z kontaktami, stronami internetowymi i wszelkimi potrzebnymi informacjami dla amatorów "białego szaleństwa"

Stoki narciarskie Podkarpacia

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras po raz kolejny otrzymało z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników dofinansowanie na zorganizowanie zimowego wypoczynku dla dzieci rolników w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Stowarzyszenie „Kobiety z Pasją” wspólnie z sołtysem sołectwa Jeżowe Zagościniec zrealizowali projekt: "Wolontariat kluczem rozwoju sołectwa Jeżowe Zagościniec" w ramach - „Akademii Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”. Grupa stawia na wzmocnienie działań społecznych na rzecz oczekiwań lokalnej społeczności. Dlatego wychodzi z założenia: lepiej jest działać niż narzekać, że rozwój naszej miejscowości został zatrzymany. Dzięki udziałowi w projekcie oraz bardzo dobrej współpracy z Wójtem Gminy Jeżowe Markiem Stępakiem, została wybudowana altanka, obok świetlicy wiejskiej w Jeżowem Błądkach.