Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje dzisiaj na terenie Podkarpacia wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 20 mm, lokalnie do 25 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie grad. Prawdopodobieństwo: 80% (Burze z gradem) Według metrogramu w gminie Jezowe burza jest przewidywana około godziny 17.00

W dniu w dniu 18.05.2018r (piątek) o godz. 14.00 w Urzędzie Gminy Jeżowe rozpocznie się 57 nadzwyczajna sesja Rady Gminy Jeżowe.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje wystąpienie na terenie Podkarpacia umiarkowanych i silnych opadów deszczu. Prognozowane jest także lokalne wystąpienie burz z porywami wiatru do 75 km/h. Prawdopodobieństwo: 90% (Intensywne opady deszczu), 80% (Burze z gradem) To ostrzeżenie to wspaniała wiadomość dla Rolników w naszej gminie, bo dzisiaj i jutro doczekają się tak upragnionego deszczu.

W dniu 8 maja Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak ogłosił II przetarg ustny (licytację) na wynajem 11 pomieszczeń w Gminnym Ośrodku Zdrowia o łącznej powierzchni użytkowej 91,44 m2  z przeznaczeniem na prowadzenie apteki ogólnodostępnej.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nisku poszukuje wśród mieszkańców powiatu niżańskiego kandydatów do pełnienia funkcji rodzin zastępczych i prosi o zgłaszanie się do PCPR rodzin i osób, które mogłyby zaopiekować się dziećmi całkowicie lub częściowo pozbawionymi opieki rodziców biologicznych.